Menu
Your Cart

D-Link bežični range extender D-Link DAP-1325/E

D-Link bežični range extender D-Link DAP-1325/E
Распродадено
D-Link bežični range extender D-Link DAP-1325/E
1,540ден.
  • Залиха:: Распродадено
  • Шифра: 0431437
Основни карактеристики
Типunutrašnji
Подржувани брзини
  • 802.11a/b/g
  • 802.11n
Фреквенција [ГХз]2,4
Начин на работа 
Останати карактеристики
Антенаn/a
Напојувањvanjski adapter
ОстанатоWireless Range Extender N300 , 10/100 port sa dvije externe antene
Конектори
ПриклјучциRJ45
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.