Menu
Your Cart

D-Link bežični range extender D-Link DAP-1330/E

D-Link bežični range extender D-Link DAP-1330/E
Има
D-Link bežični range extender D-Link DAP-1330/E
1,590ден.
  • Залиха:: Има
  • Шифра: 0431333
Основни карактеристики
Тип 
Подржувани брзини
  • 802.11b/g
  • 802.11n
Фреквенција [ГХз]2,4
Начин на работа 
Останати карактеристики
Антенаn/a
Напојувањ 
Останато2x vanjske antene, WPS, do 300 Mbps prijenos podataka
Конектори
ПриклјучциRJ45

  • Гаранција: 24 месеци


Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.