Menu
Your Cart

D-Link bežični router DIR-809/E

D-Link bežični router DIR-809/E
Распродадено
D-Link bežični router DIR-809/E
2,190ден.
  • Залиха:: Распродадено
  • Шифра: 0431337
Основни карактеристики
ТипADSL/Cable/Wireless Router
ВАН1x 10/100Mbps
ЛАН4x 10/100Mbps
Безжичен ЛАН АП
  • 802.11ac
  • 802.11b/g
  • 802.11n
Останати карактеристики
Останато 
Енергија и потрошувачка
Напојувањvanjsko
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.