Menu
Your Cart

D-Link micro USB bežični adapter DWA-172

D-Link micro USB bežični adapter DWA-172
Распродадено
D-Link micro USB bežični adapter DWA-172
1,630ден.
  • Залиха:: Распродадено
  • Шифра: 0431267
Основни карактеристики
Типbežični
ИнтерфејсUSB
Подржувани брзини
  • 802.11a/b/g
  • 802.11ac
  • 802.11b/g
  • 802.11n
Останати карактеристики
Останатоmicor USB bežični adapter
Конектори
Вид на приклучоциRJ45
Број на приклјучоци1
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.