Menu
Your Cart

Ethernet Card Gembird Realtek 10/100

10/100Mbps single-chip controller with PCI local bus specification 2.1
Supports auto-negotiation
On board socket for optional remote Boot ROM
Realtek chipset
Тагови: Ethernet , Card , Gembird , Realtek , 10/100
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.