Menu
Your Cart

IP-COM Switch 24port Gigabit + 4xSFP + 1xConsole Layer 3 Managed PoE PRO-S24-410W

IP-COM Switch 24port Gigabit + 4xSFP + 1xConsole Layer 3 Managed PoE PRO-S24-410W
IP-COM Switch 24port Gigabit + 4xSFP + 1xConsole Layer 3 Managed PoE PRO-S24-410W
Ново Има
IP-COM Switch 24port Gigabit + 4xSFP + 1xConsole Layer 3 Managed PoE PRO-S24-410W
IP-COM Switch 24port Gigabit + 4xSFP + 1xConsole Layer 3 Managed PoE PRO-S24-410W
IP-COM Switch 24port Gigabit + 4xSFP + 1xConsole Layer 3 Managed PoE PRO-S24-410W
21,560ден.
  • Залиха:: Има
  • Шифра: 599877216

Pro-S24-410W is a Gigabit switch with 24-port PoE of IP-COM ProFi software controller switch series, specially designed for such scenarios as SMBs and smart hotels. The switch can offer PoE output power up to 370W and support centralized control and management by IP-COM ProFi software controller, allowing users to deploy the network quickly

Comply with IEEE 802.3/3u/3ab/3z/3x/1p/1q/1w/1d/1s/3af/at standards
24 x 10/100/1000 Base-T Ethernet ports(PoE), 4 x 1000 Base-X SFP ports
16K MAC address and MAC address automatic learning
12Mb large buffer
Switching capacity: 56 Gbps
Support abundant services, such as static routing, VLAN, IGMP, QoS, ACL, DHCP Snooping, ARP and Telnet
Support ProFi Software Controller management

More info: https://www.ip-com.com.cn/au/product/Pro-S24-410W.html

  • Гаранција: 24 месеци
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.