Menu
Your Cart

Mercusys Powerline AV Adapter MP500 KIT

Mercusys Powerline AV Adapter MP500 KIT
Ново
MP500 KIT
AV1000 Gigabit Powerline Starter Kit
1000 Mbps High-Speed Transfer Rate — Fast and stable transmissions with advanced HomePlug AV2
Super-Fast Wired Connection — A gigabit port provides high-speed internet to PCs, IPTVs, and game consoles
Plug & Play — No wiring and configuration required—simply plug in
Easy Expansion — Expand coverage by simply adding more Powerline adapters

More info: https://www.mercusys.com/en/product/details/mp500-kit    

  • Гаранција: 24 месеци
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.