Menu
Your Cart

NET WRL DLK DWA-182

NET WRL DLK DWA-182
Распродадено

Основни карактеристики
Типbežični
ИнтерфејсUSB
Подржувани брзини
  • 802.11a/b/g
  • 802.11ac
  • 802.11n
Останати карактеристики
Останатоnovi 802.11AC standrad, dozvoljava brzinu do 900 Mbps
Конектори
Вид на приклучоциintegrirana antena
Број на приклјучоци1
Тагови: NET WRL DLK DWA-182
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.