Menu
Your Cart

TP-Link Wireless N TL-WA801N 300Mbps Access Point PoE

TP-Link Wireless N TL-WA801N 300Mbps Access Point PoE
TP-Link Wireless N TL-WA801N 300Mbps Access Point PoE
Ново
TP-Link Wireless N TL-WA801N 300Mbps Access Point PoE
TP-Link Wireless N TL-WA801N 300Mbps Access Point PoE
TP-Link Wireless N TL-WA801N 300Mbps Access Point PoE
1,260ден.
  • Залиха:: Има
  • Шифра: 599877155

TL-WA801N
300Mbps Wireless N Access Point

300 Mbps wireless speed ideal for smooth HD video, voice streaming, and online gaming
Supports multiple operation modes: Access Point, Multi-SSID, Client, and Range Extender modes
Protects your home network with WPA2 encryption and makes quick connection with the push of a button
Up to 30 meters (100 feet) of flexible deployment with included Passive Power over Ethernet Injector

More info: https://www.tp-link.com/uk/home-networking/access-point/tl-wa801n/

  • Гаранција: 24 месеци


Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.