Menu
Your Cart

Tenda Powerline AV Adapter P200 200Mb/s Kit 2-Pack

Tenda Powerline AV Adapter P200 200Mb/s Kit 2-Pack
Ново
Tenda Powerline AV Adapter P200 200Mb/s Kit 2-Pack
2,210ден.
  • Залиха:: Има
  • Шифра: 40615
Hardware Features
-Standards:
IEEE 802.3, IEEE 802./3u
HomePlugAV
-Interface: 1*10/100M LAN/WAN (interchangeable) port
-Button: 1* Pair/Reset
-Power: AC 100V-240V 50/60Hz
-Dimensions (L*W*H)mm: 53mm*53mm*27mm
-LED: 1*POWER, 1*PLC, 1*LAN
-Speed: 200Mbps

Others
-Package Contents:
P200
Quick Install Guide
Resource CD
-Temperature: Operating Temperature: 0? ~ 45?;
-Storage Temperature: -40? ~ 70?.
-Humidity: Operating Humility:10% ~ 90% RH Non-condensing
-Storage Humility:3% ~ 90% RH Non-condensing
-Related Products: PW201A Wireless N300 Powerline Extender
-Certificates: CE, FCC, RoHS

Link: http://www.tenda.cn/tendacn/Product/show.aspx?productid=407    

Гаранција: 24 месеци

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.