Menu
Your Cart

Tenda Powerline AV Adapter PH3 Gigabit 1000Mb/s 2-pack

Tenda Powerline AV Adapter PH3 Gigabit 1000Mb/s 2-pack
Има
Tenda Powerline AV Adapter PH3 Gigabit 1000Mb/s 2-pack
3,260ден.
  • Залиха:: Има
  • Шифра: 40204
Electricity rate: 1000Mbps 
Network Interface: 1 * 10/100 / 1000Mbps adaptive LAN 
Standard protocols: AV2 HomePlug IEEE 802.3, 802.3u the IEEE, the IEEE 802.3ab 
Modulation: OFDM, CSMA / CA 
Button: 1 * Pair / Reset button reuse 
Lights: Power 1 * , 1 * the PLC , 1 * Ethernet 
Power: 0.4W <,> 3.2w 
Operating Voltage: 100-240V 50 / 60Hz 
Bands: Powerline: 2-86MHz 
Product Size: 82mm * 60mm * 32mm 
Temperature: Operating temperature: 0 C to 40 C 
Storage temperature: -40 C to 70 C 
Humidity: 10% to 90% RH non-condensing 
Storage Humidity: 5% to 90% RH non-condensing 
Packaging Accessories: 1000M Power Cable Quick Guide (including warranty card) UTP cable

  • Гаранција: 24 месеци

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.