Menu
Your Cart

Wireless N USB Adapter 300Mbps U1 w/External antenna

Wireless N USB Adapter 300Mbps U1 w/External antenna
Wireless N USB Adapter 300Mbps U1 w/External antenna
580ден.
  • Залиха:: Има
  • Шифра: 40201
300Mbps Utral-Fast Wireless USB Adapter
360 ° omni-directional rotating antenna for perfect 2.4GHz
2T2R high transceiver technology
4-layer PCB with high-quality materials
Perfect match with high speed wireless router
High compatibility

More info: http://tendacn.com/en/product/U1.html

  • Гаранција: 24 месеци

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.