Menu
Your Cart

Alcatel

Бренд: Alcatel Шифра: 599876740
Ultra-portable LTE Cat 4Instant plug & play connectionEnjoy immediate setup-fee connection with the LINKKEY LTE Cat 4 Dongle. It provides pocketable high-speed connection that’s plug and play, so you can connect immediately. Upload and download fast and use its cable-free M2M connection to trans..
2,820ден.
Прикажи 1 до 1 од 1 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.