Menu
Your Cart

Natec

Бренд: Natec Шифра: 599877298
Communication : WiredCable length: 15 cmConnectors : RJ-45, USB Type-AUSB Version : 3.0Maxiumum network link speed: 1000 MbpsStandard : USBTransmission speed: 1 Gb/sChipset: RTL8153Assembly of the connector : Gold-platedMaterial: AluminiumWire braid : Plastic shieldColour: BlackSupported Operating S..
1,050ден.
Прикажи 1 до 1 од 1 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.